Jakość

APARTAMENTY

Komfortowe rozwiązania

Komfort mieszkańców budujemy na etapie projektu. Podział na strefy dzienną i nocną czy możliwość wyjścia na taras z sypialni rodziców to jedne z wielu udogodnień w apartamentowcu.

Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe

Atestowane drzwi antywłamaniowe renomowanych firm o podwyższonym standardzie akustycznym z dekoracyjnymi ościeżnicami od strony klatek schodowych.

Podwyższona wysokość apartamentów do 270 cm

Apartamenty o wysokości 270 cm czynią je optycznie większymi i jaśniejszymi.

Panoramiczne przeszklenia

Wielkie przeszklenia to wizytówka apartamentowców Veranda Park zapewniające odpowiednie doświetlenie apartamentów.

Trzyszybowa stolarka okienna

Okna gwarantują właściwą izolację termiczną i ograniczają ubytki ciepła, co pozytywnie wpływa na zużycie energii cieplnej i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach

W standardzie oferujemy system ogrzewania podłogowego w łazienkach.

Wykończone tarasy

Pełne wykończenie posadzek tarasów i balkonów. Tarasy na parterach i V piętrach budynków zostaną pokryte wysokiej jakości gresem, właściciele balkonów na piętrach I-IV otrzymają w cenie deskę kompozytową.

BUDYNEK

Podziemny garaż

Dostęp do hali garażowej zapewnia automatyczna brama segmentowa lub winda. W ofercie posiadamy otwarte i zamknięte miejsca parkingowe. Łącznie 20 miejsc do parkowania i 24 komórki lokatorskie w każdym budynku Veranda Park.

Cichobieżna winda

Wszystkie budynki Grodzki Development wyposażone są w windy najwyższej jakości, aby ułatwić mieszkańcom komfortowe funkcjonowanie. Charakteryzują się cichą pracą i wysoką klasą efektywności energetycznej.

Wideodomofony

Każdy apartament inwestycji wyposażony jest w wideodomofon z kolorowym wyświetlaczem LCD. Wideodomofony zbiorcze znajdują się przy obu wjazdach na osiedle zarówno od strony ul. Katyńskiej jak i wewnętrznej drogi od strony ul. Zawadzkiej.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Wyjątkowa lokalizacja apartamentowców obliguje do zastosowania ponadczasowych materiałów. Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem podnoszą prestiż mieszkania w Veranda Park i gwarantują ich ponadczasową trwałość.

Wzmocniona izolacyjność akustyczna ścian i stropów

Stosujemy materiały o najwyższych parametrach izolacyjności akustycznej. Stropy w inwestycji są monolityczne, żelbetowe.

INNOWACJE

Ekskluzywny design

Części wspólne zostały zaprojektowane przez architekta wnętrz z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Będą wykonane ze szlachetnych materiałów i realizowane na podstawie indywidualnego projektu. Strefa wejścia zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz podkreśla reprezentacyjny charakter kameralnej inwestycji Veranda Park.

Kameralność

Każdy budynek to zaledwie 24 apartamenty.

Żaluzje przeciwsłoneczne na tarasach

Na tarasach zamontowane zostaną żaluzje przeciwsłoneczne, zwiększające komfort i dające poczucie prywatności mieszkańcom.

Inteligencja Fibaro w cenie apartamentów

Każdy apartament zostanie wyposażony w inteligentny system pozwalający zdalnie zarządzać apartamentem.

OTOCZENIE

Ogrodzenie i dyskretny monitoring

Zastosowanie dyskretnego systemu monitorowania w lobby, garażu podziemnym oraz otoczeniu budynku zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Przy wjeździe na ogrodzone i monitorowane osiedle zostaną zamontowane automatyczne bramy obsługiwane pilotami.

Oświetlenie zmierzchowe

Teren osiedla: ciągi pieszo-jezdne i  wejścia do budynków zostaną oświetlone z zastosowaniem energooszczędnych lamp LED. Zwiększy to prestiż mieszkania w eleganckim i przytulnym otoczeniu.

Zieleń na osiedlu

Atrakcyjnie zagospodarowany, indywidualnie zaprojektowany wewnętrzny teren osiedla z różnorodną roślinnością.

Automatyka osiedla

System automatyki w budynkach oraz na terenach wspólnych w zakresie oświetlenia, bram garażowych, bram prowadzących na osiedle, wentylacji mechanicznej w garażach wpływa nie tylko na wygodę użytkowania, ale także pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Widok na park i tereny zielone

Bezpośrednie sąsiedztwo parku Jana Pawła II to widok na przestrzeń i tereny zielone.